Bądź na bieżąco! Zadzwoń teraz: 570 550 033
I.V. Clinic
I.V. Clinic

Nie przegap naszych artykułów

 • Relaks dla mózgu

  Czujesz zjazd po całotygodniowym harowaniu? Liczby dwoją się i troją przed oczami? Twój mózg jest obciążony nadmiarem informacji i jest bombardowany stresującymi sytuacjami? Zafunduj mu umysłowe SPA. Regeneracja mózgu jest tak samo ważna, jak dbanie o ciało. Witaminy z grupy B, magnez i elektrolity – potraktuj to jako swoisty masaż relaksujący dla mózgu.

  Czytaj dalej

 • Regeneracja Pooperacyjna

  Jesteś po zabiegu operacyjnym, a musisz jak najszybciej wracać do pracy? Zwolnienie lekarskie się kończy, a Ty nadal ledwo możesz się ruszyć z bólu? Opracowaliśmy cykl terapii dla osób będących po operacjach. Walka z bólem, obciążoną wątrobą oraz szybsza regeneracja tkanek. Pomożemy Ci odzyskać sprawność i postawimy Cię na nogi.

  Czytaj dalej

 • Jogging Extended

  Dla ludzi, dla których bieganie to coś więcej niż tylko poranny, czy wieczorny jogging wokół parku. Duża dawka nawodnienia z elektrolitami, solidna dawka witamin i pierwiastków resztkowych takich jak cynk, chrom, mangan, żelazo, selen oraz aminokwasy regenerujące mięśnie.

  Czytaj dalej

 • Jogging Standard

  Kochasz bieganie? To wspaniała forma aktywności, jednak często zapominamy o odpowiedniej suplementacji. Aby Twoje mięśnie efektywnie i bezpiecznie pracowały zaopatrzymy je w magnez, elektrolity i witaminy, a obciążone stawy pomożemy zregenerować i ochronić.  

  Czytaj dalej