Bądź na bieżąco! Zadzwoń teraz: 570 550 033
I.V. Clinic
I.V. Clinic

Poznaj nasz zespół

Kadrę każdej z klinik tworzą ludzie o ogromnym doświadczeniu i umiejętnościach w swojej specjalizacji. Specjaliści wspierani są przez personel i pielęgniarzy zapewniających nie tylko profesjonalną obsługą pacjentów ale też świetną atmosferę. Zapraszamy do poznania naszego zespołu.

Lekarze

lek. med. Alicja Przywózka-Suwała

Absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego na kierunku medycyna i studiów podyplomowych Szkoły Głównej Handlowej na kierunku Zarządzanie Organizacjami Ochrony Zdrowia. W trakcie specjalizacji z zakresu chirurgii ogólnej. Wykładowca na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym.
Współautorka licznych publikacji naukowych i rozdziałów do książek, m.in. “Pomocy! Krwotok!”, “Leczenie metodą otwartego brzucha – kiedy i jak” pod red. T.Banasiewicz, “Podstawy Chirurgii” pod red. Szmidta, “Rak Jelita Grubego” pod red. A.Deptała. W kręgu jej zainteresowań leży medycyna sportowa, zwłaszcza w kontekście sportów walki i kulturystyki, medycyna regeneracyjna a także nowoczesne formy suplementacji w medycynie sportowej.

Kontakt
Dowiedz się więcej X
dr n. med. Monika Stomal-Słowińska

> W 1998 roku ukończyłam Wydział Nauk Medycznych na Śląskim Uniwersytecie Medycznym w Katowicach. W 2012 uzyskałam tytuł doktora nauk medycznych z neurochirurgii, a także w 2015 roku tytuł doktora nauk społecznych w zakresie psychologii.
> Tytuł doktora w dziedzinie neurochirurgii otrzymałam dzięki pracy dot. leczenia pacjentów z neuralgią trójdzielną metodą mikrokompresji balonem zwoju nerwu trójdzielnego Gessera metodą przeskórną.
.
> W latach 2007-2009 studiowałam na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie, gdzie ukończyłam studia neuropsychologiczne, ze specjalizacją: diagnoza i terapia neuropsychologiczna dorosłych i dzieci. Jestem jedynym lekarzem w Polsce o połączeniu specjalizacji z neurochirurgii i diagnozy i terapii neuropsychologicznej.
> W latach 2005-2006 odbyłam zagraniczny staż naukowy dotyczący głębokiej stymulacji mózgu. Zdobywałam praktyczną wiedzę na oddziale neurochirurgii szpitala w Jacksonville, w Stanach Zjednoczonych, pod okiem wybitnego specjalisty Roberta Wharrena, MD.
> W 2008 odbyłam staż w Szpitalu w Freiburgu w Niemczech, gdzie zdobyłam wiedzę dot. monitoringu śródoperacyjnego, stosowanego jako kontrola w operacjach neurochirurgicznych, w zakresie mózgu i rdzenia kręgowego.
> Aby poszerzyć swoją wiedzę z zakresu medycyny holistycznej i anty-anging ukończyłam w 2016 studia podyplomowe z medycyny przeciwstarzeniowej, w szkole Stowarzyszenia Dermatologów Estetycznych w Warszawie.
> W 2015 uzyskałam tytuł doktora z zakresu neuropsychologii, na Wydziale Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego. Tematyką pracy doktorskiej była ocena procesów językowych na poziomie świadomym i nieświadomym u pacjentów z przewlekłymi krwiakami podtwardówkowymi lewej półkuli mózgu leczonych operacyjnie.
> W 2017 roku ukończyłam studia podyplomowe na kierunku psychosomatyka i somatopsychologia na SWPS w Poznaniu.
> Od 2011 roku odbywam regularnie szkolenia i kursy z zakresu akupunktury i medycyny holistycznej w AcuArt – Międzynarodowej Szkole Akupunktury Klasycznej w Katowicach.
> Jestem autorem i współautorem 12 prac oraz doniesień naukowych, w tym 4 opublikowanych w recenzowanych czasopismach krajowych, 5 opublikowanych w czasopismach zagranicznych, autorem i współautorem 2 referatów wygłoszonych na zjazdach i konferencjach krajowych oraz 1 na zjazdach zagranicznych, w tym 2 referatów opublikowanych w recenzowanych czasopismach krajowych i 1 – w recenzowanych czasopismach zagranicznych.
> Stale pogłębiam swoją wiedzę jako lekarz podczas licznych kursów, kongresów i szkoleń. Ukończyłam kilka kursów z zakresu badań ultrasonograficznych.
> Jestem zwolenniczką innowacyjnych metod leczenia i technik operacyjnych nie tylko w neurochirurgii. W swojej codziennej pracy z pacjentami stosuję holistyczne podejście do leczenia pacjentów.

Kontakt
Dowiedz się więcej X
dr n. med. Oleksandra Ostapiak

dr n. med. Oleksandra Ostapiak

Jestem specjalistą Chorób wewnętrznych.

Specjalizuję się w leczeniu Chorób i zaburzeń tarczycy i trzustki jak: niedoczynność i nadczynność tarczycy, insulinooporność, cukrzyca.

W swojej pracy zajmuję się diagnostyką i leczeniem pacjentów z zaburzeniami hormonalnymi i metabolicznymi – otyłością, zaburzeniami przysadki mózgowej. Prowadzę terapie hormonalne dla kobiet i mężczyzn, w tym terapie testosteronem.

Do pacjenta podchodzę holistycznie, wykorzystując swoją szeroką wiedzę i doświadczenie oraz korzystam z różnych metod leczenia – w tym np. wlewów które dobieram indywidualnie w celu uzupełnienia niedoborów witamin i mikroelementów.

Wykonuję również: USG, zabiegi medycyny estetycznej, terapie hamujące wypadanie włosów (osocze bogatopłytkowe).

Posiadam dyplom Narodowego Uniwersytetu Medycznego w Iwano-Frankiwsku (dyplom z wyróżnieniem). Stale się dokształcam podczas kursów i konferencji w dziedzinach endokrynologii, ginekologii, położnictwa, chirurgii oraz medycyny estetycznej.

Mówią płynnie po polsku, ukraińsku, angielsku i rosyjsku.

Kontakt
Dowiedz się więcej X
lek. Jacek Borowicz

Jacek Borowicz – ZnanyLekarz.pl

Jestem internistą oraz specjalistą densytometrii klinicznej. Od początku swojej kariery zajmuję się diagnostyką i leczeniem osteoporozy, zaburzeniami mineralizacji i zrostu kości po urazach złamaniach oraz chorobą Sudecka.

 

Od blisko 20 lat specjalizuje się w leczeniu zaburzeń pracy układu immunologicznego w przebiegu zakażeń odkleszczowych Borelia oraz koinfekcji i zakażeń atypowych (Chlamydie, Mycoplasmy, Anaplasmy, Bartonella, Yersinia), które nierzadko bywają przyczynę nasilonych dolegliwości ze strony stawów, ścięgien i mięśni. Często jedynym symptomem tej choroby jest oporny na leczenie standardowe ból, mimo przeprowadzonej pełnej, negatywnej diagnostyki ortopedycznej i reumatologicznej. Diagnostyka i leczenie w tym kierunku daje szczególnie dobre rezultaty u osób, u których stosowane standardowe leczenie ortopedyczne i reumatologiczne nie przynosi poprawy a także tych, u których występują nasilone dolegliwości mimo prawidłowych wyników badań standardowych. Często poprawę odczuwają pacjenci, u których jako przyczynę bólu zdiagnozowano chorobę zwyrodnieniową bez uchwytnych zmian w badaniach obrazowych, fibromialgią lub niektóre schorzenia autoimmunologiczne.

Dyplomy, certyfikaty, tytuły:
Absolwent Warszawskiej Akademii Medycznej 1992
Certyfikat International Society for Clinical Densitometry
Certyfikat International Osteoprosis Foundation
Wiceprezes i Członek Rady Naukowej Towarzystwa Lekarzy Medycyny Zintegrowanej (TLZM)
Autor i współautor książek i publikacji dotyczących osteoporozy.

 

Doświadczenie:
1992-1997 Asystent w Klinice Chorób Wewnętrznych i Poradni Zaburzeń Gospodarki Wapniowo-Fosforanowej, Osteoporozy i Chorób metabolicznych kości w Centrum Medycznego Kształcenia Podyplomowego (CMKP)
1997— kieruje pracowniami densytometrycznymi i prowadzi poradnie diagnostyki i leczenia osteoporozy w niepublicznych placówkach w Warszawie.

 

Posiada wieloletnie doświadczenie w diagnostyce i leczeniu w/w zakażeń w oparciu o rekomendacje towarzystw ILADS (International Lyme And Associated Diseases Society) czy też IDSA (Infectious Diseases Society in America) oraz Deutsche Borreliose-Gesellschaft e.V.

Kontakt
Dowiedz się więcej X

Personel i Pielęgniarze

Emil Mosiądz

Pielęgniarz

Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie, wydział Pielęgniarstwo. Bardzo aktywny sportowo i zawodowo – były zawodnik AZS-AWF Warszawa w rugby, ukończone kursy: ozonoterapii, instruktora sportów siłowych, dietetyczne – “Jelita drugi mózg”.

Kontakt
Dowiedz się więcej X