Bądź na bieżąco! Zadzwoń teraz: 570 550 033
I.V. Clinic
I.V. Clinic

Witamy w pierwszej w Polsce sieci Klinik oferujących
dożylne terapie witaminowe!

Regeneracja to cały zespół działań, których celem jest przywrócenie prawidłowego funkcjonowania organizmu. Niezależnie, czy mówimy o osobie przepracowanej, poddanej przewlekłemu stresowi, sportowcu, czy pacjencie onkologicznym – każda z tych osób wymaga dopasowanej terapii przywracającej równowagę psychofizyczną. Leczenie takie stosowane jest już szeroko w wielu krajach a teraz także w Polsce.

Działając od wielu lat na rynku śledziliśmy literaturę fachową, wsłuchiwaliśmy się w potrzeby pacjentów i zbieraliśmy doświadczenie. Zaowocowało to wypracowaniem unikalnych, autorskich procedur i standardów postępowania z pacjentami, dzięki czemu każda osoba leczona jest indywidualnie, jednocześnie z zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa.

icon Jakość

Jakość, dogłębna wiedza medyczna i bezpieczeństwo – tym kierujemy się w naszej pracy. Dlatego w każdym z naszych ośrodków przyjmują świetnie wyszkoleni specjaliści: lekarze, dietetycy, fizjoterapeuci oraz pielęgniarze. Pozwala nam to otoczyć pacjentów spójną opieką medyczną i zadbać o ich zdrowie holistycznie. A wszystko to w oparciu o sprzęt medyczny najnowszej generacji umożliwiający nam szybką diagnostykę i skuteczne leczenie.

icon Doświadczenie

Zaletą naszej sieci Klinik jest także możliwość wymiany doświadczeń pomiędzy specjalistami z różnych ośrodków, dzięki czemu możemy zaproponować leczenie w praktycznie każdym przypadku choroby.
Jeżeli nie ma określonego specjalisty na miejscu- zawsze możesz skorzystać z konsultacji z lekarzem z innego ośrodka bezpośrednio lub przez internet. To właśnie oferujemy w I.V. Clinic – ten sam wysoki poziom leczenia – niezależnie, gdzie się znajdujesz.

icon Bezpieczeństwo

Głównym założeniem działania I.V. Clinic jest wykorzystanie możliwości jakie daje podawanie leków bezpośrednio dożylnie. Terapie dożylne cechują się szybkim działaniem, bezpieczeństwem stosowania i wysoką skutecznością. Stosowane w monoterapii lub w połączeniu z innymi lekami stanowią znakomite uzupełnienie terapii w bardzo wielu jednostkach chorobowych. W oparciu o wywiad i wykonane badania diagnostyczne jesteśmy w stanie w szybkim czasie osiągnąć poprawę stanu zdrowia pacjentów.

Nasi partnerzy