Bądź na bieżąco! Zadzwoń teraz: 570 550 033
I.V. Clinic
I.V. Clinic

Poznaj nasz zespół

Kadrę każdej z klinik tworzą ludzie o ogromnym doświadczeniu i umiejętnościach w swojej specjalizacji. Specjaliści wspierani są przez personel i pielęgniarzy zapewniających nie tylko profesjonalną obsługę pacjentów ale też świetną atmosferę. Zapraszamy do poznania naszego zespołu.

Lekarze

dr n. med. Robert Jarema

Specjalista Urolog, Androlog, Prezes IV Clinic.

Starszy asystent Kliniki Urologii i Urologii Onkologicznej Centralnego Szpitala Klinicznego MSW w Warszawie, gdzie pracuje od prawie 18 lat. Doświadczenie zawodowe zdobywał w wielu ośrodkach w kraju oraz w trakcie licznych staży zagranicznych- min w Institut Mutualise Montsouris, Paris; Beijing Hospital, Pekin; North – Western University of Chicago czy University of Cambridge.

Jest doświadczonym chirurgiem- urologiem specjalizującym się w operacjach „otwartych”, endoskopowych oraz laparoskopowych. Głównym obszarem jego zainteresowań jest kamica moczowa, łagodny rozrost stercza oraz choroby nowotworowe narządów układu moczowego.

Dodatkowo interesuje się andrologią, zaburzeniami wzwodu oraz niepłodnością męską.

Kontakt znany lekarz
Dowiedz się więcej X
lek. med. Alicja Przywózka-Suwała

Absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego na kierunku medycyna i studiów podyplomowych Szkoły Głównej Handlowej na kierunku Zarządzanie Organizacjami Ochrony Zdrowia. W trakcie specjalizacji z zakresu chirurgii ogólnej. Wykładowca na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym.
Współautorka licznych publikacji naukowych i rozdziałów do książek, m.in. ,,Pomocy! Krwotok!” ,, Leczenie metodą otwartego brzucha – kiedy i jak” pod red. T.Banasiewicz, ,,Podstawy Chirurgii” pod red. Szmidta, ,,Rak Jelita Grubego” pod red. A.Deptała. W kręgu jej zainteresowań leży medycyna sportowa, zwłaszcza w kontekście sportów walki i kulturystyki, medycyna regeneracyjna a także nowoczesne formy suplementacji w medycynie
sportowej.

BLOG www.apsmedycyna/pl/blog

Kontakt
Dowiedz się więcej X

Personel i Pielęgniarze

Emil Mosiadz

Pielęgniarz

Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie, wydział Pielęgniarstwo. Bardzo aktywny sportowo i zawodowo – zawodnik AZS-AWF Warszawa w rugby, ukończone kursy: ozonoterapii, instruktora sportów siłowych, dietetyczne – “Jelita drugi mózg”.

Kontakt
Dowiedz się więcej X
Klaudia Przybysz

Pielęgniarka

Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego, wydział rehabilitacji. Doświadczenie zdobywała na praktykach zawodowych w wielu Warszawskich szpitalach. Obecnie w trakcie studiów drugiego stopnia na kierunku pielęgniarstwo.

Kontakt
Dowiedz się więcej X

Skontaktuj się z nami

Warszawa Wilanów
Olsztyn
Łódź
Kraków
Warszawa Centrum
Pruszków
I.V. Clinic Warszawa Wilanów
ul. Józefa Teodorowicza 3/1
02-972 Warszawa

Tel.: 570 550 033

recepcja@ivclinic.com.pl

I.V. Clinic Olsztyn
ul. Leśna 14/6h
10-173 Olsztyn

Tel.: 570 550 507

olsztyn@ivclinic.com.pl

I.V. Clinic Łódź
ul. Siewna 15
94-250 Łódź

Tel.: 570 550 088

lodz@ivclinic.com.pl

I.V. Clinic Kraków
Al. Kijowska 64 lok. 2
30- 079 Kraków

Tel.: 570 550 599

krakow@ivclinic.com.pl

I.V. Clinic Warszawa Centrum
ul. Pańska 96/203
00-837 Warszawa

Tel.: 570 550 066

recepcja@ivclinic.com.pl

I.V. Clinic Pruszków
Bohaterów Warszawy 4
05-800 Pruszków

Tel.: +48 882 025 310

pruszkow@ivclinic.com.pl