Bądź na bieżąco! Zadzwoń teraz: +48 882 025 310
I.V. Clinic
I.V. Clinic

Ciągła walka bez wytchnienia?

ZWALCZ PRZETRENOWANIE

Zbyt intensywna impreza w stolicy?

CZAS NA REGENERACJĘ

Twój dzień coraz bliżej?

POWIEDZ TAK REGENERACJI

Przygnieciony intensywnym treningiem?

PODNIEŚ WYDOLNOŚĆ

Kolejne kilometry przed Tobą?

POSŁUCHAJ RYTMU KROPLI

Innowacyjna sieć klinik medycyny regeneracyjnej i terapii dożylnych

Jesteśmy pierwszą w Polsce siecią Klinik oferujących terapie dożylne. Nasze wieloletnie doświadczenie doprowadziło do wypracowania autorskich procedur i standardów postępowania z pacjentami, dzięki czemu każda osoba leczona jest indywidualnie, jednocześnie z zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa.

W każdym naszym ośrodku przyjmują świetnie przeszkoleni specjaliści- lekarze, dietetycy, fizjoterapeuci i pielęgniarze – przez co proponowane leczenie może być komplementarne, całościowe. Dzięki wymianie doświadczeń pomiędzy ośrodkami możemy skonsultować i zaproponować leczenie w praktycznie każdej chorobie. To właśnie oferujemy w I.V. Clinic- ten sam wysoki poziom leczenia- niezależnie, gdzie się znajdujesz.

Co u nas słychać?

I.V. Clinic rośnie w siłę – kolejna klinika w Warszawie Copy

Kolejna klinika sieci I.V. Clinic działa już dla Was w Centrum Warszawy na ul. Pańskiej 96 lok. 230 medycyna regeneracyjna najlepsi specjaliści w zakresie leczenia chorób metabolicznych terapie dożylne badania laboratoryjne Bez kolejek, z gwarancją jakości, dogłębnej wiedzy medycznej i bezpieczeństwa. Zapraszamy

 

I.V. Clinic rośnie w siłę – kolejna klinika w Warszawie

Kolejna klinika sieci I.V. Clinic działa już dla Was w Centrum Warszawy na ul. Pańskiej 96 lok. 230 medycyna regeneracyjna najlepsi specjaliści w zakresie leczenia chorób metabolicznych terapie dożylne badania laboratoryjne Bez kolejek, z gwarancją jakości, dogłębnej wiedzy medycznej i bezpieczeństwa. Zapraszamy

 

Klinika w Krakowie już otwarta!

Zapraszamy! Kolejna klinika sieci I.V. Clinic działa już dla Was w Krakowie. – terapie dożylne – świetni specjaliści z wieloletnim doświadczeniem – terapie hormonalne zastępcze – badania laboratoryjne Bez kolejek, z gwarancją jakości, dogłębnej wiedzy medycznej i bezpieczeństwa.

 

I.V. Clinic na Turnieju otwarcia sezonu SquashLDZ – VeraSport

Mieliśmy okazję być jednym z głównych sponsorów na organizowanym w Łodzi Turnieju otwarcia sezonu SquashLDZ – VeraSport. Poniżej klika zdjęć z tego wydarzenia.          

 

I.V. Clinic na Double Trouble: Seven

W Łodzi po raz kolejny odbyły się zawody crossfitowe Double Trouble: Seven. 1.09.2018 w Vera Sport zgromadziło się około 160 zawodników, którzy startowali w parach. Jako I.V.Clinic Łódź byliśmy fundatorem nagrody w postaci wlewów dla pierwszych miejsc w kategorii  mężczyzn i kobiet.      

 

Skorzystaj z BEZPŁATNEGO testu w kierunku diagnostyki HCV

Według szacunków, 200 tys. Polaków jest zakażonych wirusem HCV, z czego aż 80% nie jest tego świadoma. Tymczasem wywołuje on wirusowe zapalenie wątroby typu C (WZW typu C) rozwijając się w organizmie bezobjawowo i prowadząc do poważnych konsekwencji zdrowotnych, w tym do marskości i raka wątroby.   Niestety zakażenie może dotyczyć każdego z nas, a…

 

Oferowane usługi

Nasze Kliniki

Skontaktuj się z nami

Warszawa Wilanów
Olsztyn
Łódź
Kraków
Warszawa Centrum
Pruszków
I.V. Clinic Warszawa Wilanów
ul. Józefa Teodorowicza 3/1
02-972 Warszawa

Tel.: 570 550 033

recepcja@ivclinic.com.pl

I.V. Clinic Olsztyn
ul. Leśna 14/6h
10-173 Olsztyn

Tel.: 570 550 507

olsztyn@ivclinic.com.pl

I.V. Clinic Łódź
ul. Siewna 15
94-250 Łódź

Tel.: 570 550 088

lodz@ivclinic.com.pl

I.V. Clinic Kraków
Al. Kijowska 64 lok. 2
30- 079 Kraków

Tel.: 570 550 599

krakow@ivclinic.com.pl

I.V. Clinic Warszawa Centrum
ul. Pańska 96/203
00-837 Warszawa

Tel.: 570 550 066

recepcja@ivclinic.com.pl

I.V. Clinic Pruszków
Bohaterów Warszawy 4
05-800 Pruszków

Tel.: +48 882 025 310

pruszkow@ivclinic.com.pl